Ufak Stil Dokunuşları
ANKAmall BLOG
Ufak Stil Dokunuşları

Ufak Stil Dokunuşları

Sezonun öne çıkan trendleri yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladıkça, kafanızda soru işeretleri oluşabilir. Beğendiğiniz parçaları kendi stilize taşırken, zorlanabilirsiniz. Bizde tam bu noktada devreye girmek istedik. Sezonun yeni parçalarla stilinizi nasıl oluşturabilirsiniz?

Ekose

Sezonun favori desenlerinden biri olacak olan ekose, bizi eski zamanlara götürüyor. Daha çok gri tonlarında karşımıza çıkan bu desen, ilk bakıştan maskülen bir tavır yaratsada, harika görünüyor. Biz ekose parçalarını en çok beyaz parçalarla tamamlamaktan yanayız. Bu şekilde de yansıtmış olduğunuz tavrı yumuşatabilirsiniz. Ciddiyet bir tavır için ise siyah parçalarla kombinleyebilirsiniz.

Süet Trençkot

Sonbahar gelince akla ilk gelen favori parçalardan biri de trençkotlar. Bu sezon özellikle süet modelleri çok dikkat çekiyor. Süet trençkotları; jeanlerle, midi boy elbise ve eteklerle kombinleyebilirsiniz. 

Parlak Tayt

Günlük stilinize biraz renk ve parlaklık katan yeni parlak taytlara bayılacaksınız. Elinizi korkak alıştırmayın ve bence hemen bir tane edinin. Parlak taytları kontrast renklerle ve sneakerlarla kombinleyebilirsiniz. Akşam davetleri için bile kullanabilirsiniz. İnce bantlı topuklu ayakkabılarınızdan birini kullanarak gecenin dikkat çeken stiline kavuşabilirsiniz.

Sonbaharın bu harika parçalarına sahip olmak için ANKAmall AVM’yi ziyaret etmeyi unutmayın.