Macera Tüm Hızıyla Devam Ediyor!
ANKAmall BLOG
Macera Tüm Hızıyla Devam Ediyor!

Macera Tüm Hızıyla Devam Ediyor!

Hızlı ve Öfkeli serisi tüm hızıyla kaldığı yerden devam ediyor. Serinin son filmi Hızlı ve Öfkeli 8 ‘Aile Dağılıyor’, tüm dünya ile aynı zamanda 13 Nisan Perşembe günü gösterime girdi. Aksiyon filmi seveler, nefes kesen bu serinin yeni maceralar ile dolu son filmini izlemek için salonlara akın etmeye başladı bile. Film vizyona girdiği ilk hafta rekor kırmayı başardı ve aynı başarıyı göstermiş olduğunu kanıtladı.

Hızlı ve Öfkeli 8’in konusu ise şöyle;

“Suça bulaşmış olan ekip artık sakinleşmiş ve suçtan uzak bir hayat yaşamak istediklerine karar vermişlerdir. Dom ve Letty evlenip balayına giderlerken Brian ile Mia da emekli olmaya karar vermiştir. Dünya turu yapan ekip her ekip üyesinin temize çıkmasıyla birlikte normal hayatlarına geri döner. Ancak, gizemli bir kadın olan Chiper, Dom’u hedef almış durumdadır. Dom'u tekrar suça bulaşmaya ikna eden Chiper, Dom'u sevdiği ve güvendiği insanlardan da ayıracaktır. Artık Dom'u durdurmanın tek yolu ekibin geri kalanının onun peşine düşmesidir...”

Yönetmen koltuğunda F. Gary Gray'in oturduğu aksiyon ve gerilim dolu bu filmi izlemeniz için sizleri ANKAmall AVM Cinemaximum salonlarına bekliyoruz.