Kişisel Bakım İçin Doğru Tercih!
ANKAmall BLOG
Kişisel Bakım İçin Doğru Tercih!

Kişisel Bakım İçin Doğru Tercih!

Daha çok Almanya ürünleri ile tanıdığımız kişisel bakım ve kozmetik markaları arasında üst sıralarda yer alan Rossmann, sadece kendi bünyesinde bulundurduğu farklı markalarla da kendi daha özgün yapıyor.

Bu markalar arasında en çok ön plana çıkan ise Isana oluyor. Isana markalı ürünlerini Rossmann şöyle anlatıyor:
"Kendini temizlemek ve bakıma tabi tutmak her şeyden önce tek bir anlam ifade eder: kendini iyi hissetmek. Isana size her gün bakımlı bir şekilde güne başlayabileceğiniz, tazelik katacak geniş bir çeşitlilik sunar. Bireysel vücut bakımı ve temizliği için kapsamlı ürünlerimizi keyfini çıkarın."  Cilt bakımına dair tüm ürünler, deodorantlar, vücut losyonları, el kremleri gibi birçok ürünü bulabilirsiniz. 

Ayrıca markanın erkekler için de ayrı bir serisi bulunuyor. Isana Men' de erkekler için bakım ürünleri, kremler, deodorantlar ve tıraş ürünleri bulunuyor.

Alman ürünlerinin kalitesi de herkes tarafından bilinen bir gerçek. Kontrollerin sıkı tutulması ve üretim sağlığına önem verilmesi dolayısıyla Isana ürünleri kaliteli ve güzel. ANKAmall AVM içerisindeki Rossmann mağazasında bulabileceğiniz bu ürünler ve diğer tüm markalar için sizleri ANKAmall AVM'ye bekliyoruz. :)