Kıbrıs’ı Keşfetmemiş Olanlara!
ANKAmall BLOG
Kıbrıs’ı Keşfetmemiş Olanlara!

Kıbrıs’ı Keşfetmemiş Olanlara!

Kıbrıs otelleri gerek iş gerekse tatil amacıyla yapacağınız her türlü seyahat için size dünya standartlarında bir konfor sunuyor. Ada’daki otellerin pek çoğu dünyanın dört bir yanında açıklanan ‘en iyi oteller’ listelerinde başı çekiyor. 

 

Altın rengi eşsiz kumsallar…

Değil Akdeniz’in; dünyanın en güzel kumsallarından biri burada. Altın Kumsal’ı yukarıdan izlemesi ayrı keyif, kumlarında yürüyüp turkuvazla bütünleşmek ayrı… 

Kendinizi doğaya ve tarihe bırakın…

Kıbrıs deyince aklımıza sadece deniz, kum ve lüks oteller gelmemeli. Adadaki ilk yerleşim MÖ 10 binli yıllara kadar uzanıyor. Burası Mısır, Finike, Lüzinyan, Pers, Roma ve Osmanlı gibi farklı medeniyetlerin eserlerini bir arada bulunduran nadir bir coğrafya. 

Bir lezzet cenneti…

Kıbrıs deyip de o muhteşem yemeklerinden bahsetmemek olmaz. Lezzet konusunda Kıbrıs’ın lüks otelleri adeta birbirleriyle yarışır durumda. Türk ve dünya mutfağından, Kıbrıs’ın yöresel lezzetlerine kadar aradığınız her türlü tadı, çok özel sunumlarda karşınızda bulacaksınız. Hellim ise Ada’nın olmazsa olmazı! Gireceğiniz her restoranda nar gibi kızarmış hellimlerin tadına bakmadan dönmeyin.

 

Peki tatil alışverişi telaşı başladı mı? Çünkü yeni sezonlar görücüye çıkmaya başladı. O zaman sizleri Kıbrıs’a yakışacak parçalar için zemin katta bulunan LC WAİKİKİ mağasına bekliyoruz.