İri ve Çekici Bakışlar için Ufak  Dokunuşlar
ANKAmall BLOG
İri ve Çekici Bakışlar için Ufak  Dokunuşlar

İri ve Çekici Bakışlar için Ufak Dokunuşlar

Herkesin farklı bir bakışı vardır. Bazı insanların bakışları kendiliğinden etkileyicidir. Canlı, iri ve çekici bakışlara genetik olarak sahip değilsek bile, o bakışlara sahip olmak hayal değil.

Son zamanlarda makyajın hayat kurtarıcı, illüzyon bir güce sahip olduğunu artık biliyoruz. Ufak dokunuşlarla siz de herkesi kıskandıracak çekici bakışlara sahip olabilirsiniz. Makyaj masanızda bulundurmanız gereken sadece 4 malzeme var. Bunlar; koyu far, aydınlatıcı, beyaz göz kalemi ve rimel. Hadi uygulamaya geçelim…

Göz kapağınızın üzerine uygulayacağınız kontür renginizde olan bir farla göz şeklinizi büyütebilirsiniz. Eğer daha iri ve çekici bakışlar istiyorsanız, koyu farları gözünüzün dış kısmında yoğunlaştırın ve kaş bitimine doğru dumanlı bir efekt verin. Alt kirpik diplerinize ten renginizden bir – iki ton koyu bir farı dumanlı şekilde dağıtın. Göz pınarlarınıza aydınlatıcı uygulamayı unutmayın, daha büyük ve etkili bir bakış oluşturacak. Tüm bu işlemler bittikten sonra gözleriniz içine siyah kalem yerine beyaz kalem ve rimelinizi de sürdünüz mü, tamamdır. İşte harika tüm bakışlar sizde. Hissedebiliyor musunuz?

Eğer tüm bu makyaj malzemelerine sahip değilseniz, ANKAmall’da 1. katta bulunan Flormar mağazasına uğrayabilirsiniz.