Hem Pratik, Hem Hijyenik!
ANKAmall BLOG
Hem Pratik, Hem Hijyenik!

Hem Pratik, Hem Hijyenik!

Temizlik yapmak artık çok kolay ve hijyenik. Buharlı temizleyiciler grubundaki  “Steam Mop” ürünüyle evinizi temizlemek hiçbir kimyasal ürün kullanmaksızın hızlı ve etkin bir hal alıyor. Buharlı çalışma sistemi sayesinde de her türlü bakteri ve mikrobu öldürür ve temizler. Steam Mop’un çift taraflı kullanılabilir başlık bezi sayesinde çok fazla ara vermeden büyük bir alanı temizleyebiliyorsunuz. Ayrıca teleskopik bir boru sistemine sahip olduğu için boyunuza göre ayarlayarak kullanabiliyorsunuz.

Suyu buhara dönüştürerek çalışan teknoloji sayesinde hiçbir kimyasal ve temizleyici ürün kullanmadan tüm tozlardan ve mikroplardan kurtulabiliyorsunuz. İçerisinden çıkan çeşitli başlıklarla da birçok farklı alanda temizlik sağlayabiliyorsunuz. Başlığa takılan bezi deterjan kullanmadan yıkıyorsunuz ve Steam Mop’a taktıktan sonra kullanıma hazır olmasını bekliyorsunuz.

Özellikle kokuya hassasiyetiniz ya da alerjiniz varsa, kimyasal ürünler kullanmak istemiyorsanız bu buharlı temizleyici tam size göre!

Steam Mop, Fakir’de. Fakir, ANKAmall AVM -1.  katta.