Futbolun Gücü Ayaklarınızda!
ANKAmall BLOG
Futbolun Gücü Ayaklarınızda!

Futbolun Gücü Ayaklarınızda!

İster profesyonel oynansın ister hobi olarak, her erkeğin vazgeçilmez bir tutkusudur futbol. Küçük yaşlarda ya bir kulüpte ya da mahalle arkadaşlarıyla yapılan maçlarda mutlaka oynanmıştır. Bu tutkusunu yitirmeyen şuan her ne iş yapıyorsa yapsın arkadaşlarıyla hala halı saha maçlarına gidenler için Lescon’dan bir sürpriz var.

Sizlere futbolun gerektirdiği kazanma azmini ayaklarınızda yaşatacak Lescon Orion-031 K futbol ayakkabısını sunuyor. Orion-031 K, etkileyici tasarımı ve üstün performans özellikleriyle adeta göz dolduruyor.

Lescon krampon tasarımlarında kullanılan Super Grip taban teknolojisine sahip olan bu model, özellikle sert saha zeminiyle taban arasında oluşan sürtünme etkisinin yaratacağı güç kaybını en aza indiriyor. Darbe dağıtıcı özelliğiyle hem maç sırasındaki mücadelelerde hem de vücut ağırlığı nedeniyle oluşan zorlayıcı etkilerin ayak tabanına eşit dağılmasına yardımcı oluyor.

Futbolun zevkini sonuna kadar yaşamanız ve gücünü ayaklarınızda hissetmeniz için Lescon, ANKAmall AVM 2. katta sizleri bekliyor.