Erkekler İçin Bayram Şıklığı
ANKAmall BLOG
Erkekler İçin Bayram Şıklığı

Erkekler İçin Bayram Şıklığı

2016-2017 Sonbahar/Kış koleksiyonunda, geçen sene olduğu gibi bu sene de toprak tonları, lacivertler, nude renkler ve aksesuarlar trend renklerin arasında yer alıyor. Bayram alışverişinin başlamış olduğu bugünlerde erkeklerin kombin seçimlerini kolaylaştırmak için bu senenin trendlerini ve modasını anlatmakla başlayabiliriz.
Özellikle bayram ziyaretleri için tercih edebileceğiniz en uygun parça, takım elbiseleriniz olabilir. Bu senenin modasında koyu renkler ön planda. Takım elbisenizi, mevsime ve modaya uygun olarak koyu renklerde tercih edebilirsiniz. Koyu renk takımlarınızı açık renk kombinlerle ve yine koyu renk aksesuarlarla tamamlayabilirsiniz. 
Kravat ve mendillerinizi her zaman gömlek renklerinize uygun olarak seçmelisiniz. Koyu renk gömleklerde kesinlikle açık renk kravat ve aksesuar kullanmalısınız. Beyaz renk gömlekler bu sezon kendi dokularıyla ön plana çıkıyor. Casual stili gömlekleri, canlı renklerle kombinleyerek cesur davranabilirsiniz. 
Bayram kombinizde ve 2016-2017 Sonbahar/Kış erkek modasında işinizi şansa bırakmak istemiyorsanız, tercihinizi D’S Damat ürünlerinden yana kullanabilirsiniz. ANKAmall AVM içerisinde yer alan D’S Damat şıklık ve kaliteyi tercih eden erkeklerin doğru adresi olacaktır.
D’S Damat, alışveriş merkezi içerisinde -1. katta yer almaktadır.
Herkese iyi bayramlar dileriz.