Bi’Başka Mutfaklar
ANKAmall BLOG
Bi’Başka Mutfaklar

Bi’Başka Mutfaklar

Renkli mutfak denildiğinde aklınıza karışık, eski moda renklerle süslenmiş demode bir mutfak geliyorsa sizler için derlediğimiz birbirinden şık ve modern renkli mutfak tasarımlarının fikrinizi değiştireceğine eminiz J

 

1 - Modern, ölçülü ve pırıl pırıl 

Dediğimiz gibi, renkli mutfak deyince aklınıza hemen yorucu, karmaşık ve renklerin bir araya girdiği eski moda bir mutfak gelmesin. Bazen ağırbaşlı renklerle de mutfağınıza eşsiz bir modernlik ve sıra dışı bir karakter kazandırabilirsiniz. 

 

2 - Kırmızı buzdolabı 

Parlak kırmızının tutkulu görünümü vintage dokulu bir krem renginin sanatsal estetiğiyle ve dengeleyici gri tezgahlarla birleştiğinde ortaya karşı konulmayacak bir manzara çıkıyor şüphesiz. 

 

3 - Turuncu enerji 

Turuncu, mutfaklarda en çok kullanılan renklerden biri olarak öne çıkıyor. Turuncunun enerjisi ve iyileştirici gücü sayesinde mutfak tasarımınıza doğru bir şekilde uygulandığında yaşam alanının atmosferi karşı konulamaz bir hal alıyor.

 

5 - Renkli duvarlar 

Büyük değişimler ve masraflar yapmadan mutfağınızı renklendirmenin en kolay yollarından biri bu örnekte gördüğünüz gibi bir cephedeki duvarı canlı ve sevdiğiniz bir renge boyamaktır. Yine mutfaklarda görmeye pek de alışık olmadığımız mor renk ise özellikle beyaz mutfaklarda harikalar yaratıyor. 

Rengarenk mutfaklar için gerekli bilgileri aldık peki ya aksesuarlar? İşte bu sorunuz için size önerimiz ANKAmall Linens mağazası. Linens -1.katta J